logo

CEMET S.A.

ul. Przasnyska 6A
01-756 Warszawa

tel:+48 22 320 32 00

fax:+48 22 320 32 02

 

e-mail:cemet@cemet.pl

www.cemet.pl

 

 

CEMET S.A. 

CEMET S.A. specjalizuje się w przewozach materiałów sypkich koleją. Oferuje kompleksowe rozwiązania logistyczne dla branży cementowej i wapienniczej. Integruje transport kolejowy z drogowym oraz zarządza infrastrukturą bocznic. Posiada około 3000 specjalistycznych wagonów do przewozu materiałów sypkich. Realizuje przewozy w połączeniach krajowych i międzynarodowych.


Usługi oferowane przez CEMET S.A.:

  • transport kolejowy materiałów sypkich,
  • spedycja materiałów budowlanych,
  • kompleksowa obsługa bocznic kolejowych,
  • dzierżawa wagonów,
  • transport samochodowy materiałów sypkich,
  • spedycja samochodowa materiałów paletyzowanych.

Współpraca z CEMET S.A. gwarantuje atrakcyjne stawki na przewóz i spedycję, doradztwo techniczne i taryfowe, pośrednictwo we współpracy z przewoźnikami, kompleksowe rozwiązania logistyczne, terminowe dostawy, wagony w bardzo dobrym stanie technicznym, serwis techniczny w kraju i za granicą.

CEMET S.A. działa również w sektorze transportu drogowego pod nazwą CEMET SERWIS Sp. z o.o. Firma specjalizuje się w transporcie drogowym materiałów sproszkowanych luzem oraz w spedycji materiałów paletyzowanych.

CEMET S.A. posiada certyfikat ISO 9001 w zakresie transportu, spedycji i zarządzania bocznicami kolejowymi. W firmie wdrożony jest również system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy zgodnie z normą PN-N-18001 i OHSAS.

Wykonanie: Lemon IT
Forum Kolejowe - Railway Business Forum (RBF) jest związkiem prywatnych przedsiębiorstw prowadzących na terenie Rzeczpospolitej Polskiej działalność gospodarczą związaną z transportem kolejowym.