logo

Dellner Sp. z o.o.

ul. Chwaszczyńska 120 a
81-571 Gdynia

 

tel:+48 58 77 22 200

fax:+48 58 77 22 203

 

e-mail:info@dellner.com 

www.dellner.com

 

 

Dellner Sp. z o.o. 

Reputacja Dellner jest oparta na INNOWACYJNYCH BADANIACH i zaawansowanym projekcie. Podczas ostatniego półwiecza wprowadziliśmy WIELE PRZEŁOMOWYCH ROZWIĄZAŃ w przemyśle kolejowym, w tym gazowo-hydrauliczne urządzenia sprzęgowe, automatyczne sprzęgi chowane, jak również systemy zarządzania pochłanianiem energii, a ostatnio również systemy szybkiej transmisji danych w pociągu.
Dellner jest firmą niszową, obsługującą wielką gałąź przemysłu, o globalnym zasięgu, w zakresie sprzęgów, amortyzatorów oraz przejść międzywagonowych. W całym pociągu proponowane przez nas systemy łączące pociągi stanowią niewielką, ale niezwykle ważną dla bezpieczeństwa i krytyczną dla operacyjności pojazdów funkcję.

Firma Dellner posiada w Polsce Service Center, który zajmuje się renowacjami i modernizacjami zużytych sprzęgów oraz produkcją wielu kluczowych elementów do systemów sprzęgania.

 Dellner Sp. z o.o. oferuje umowy serwisowe, które zapewniają klientom wsparcie techniczne, szybki serwis i konserwację, a tym samym zwiększenie bezpieczeństwa i mniejszy czas przestoju taboru kolejowego.

 

Wykonanie: Lemon IT
Forum Kolejowe - Railway Business Forum (RBF) jest związkiem prywatnych przedsiębiorstw prowadzących na terenie Rzeczpospolitej Polskiej działalność gospodarczą związaną z transportem kolejowym.