logo
KZA Przedsiębiorstwo Automatyki i Telekomunikacji S.A.

ul. Pochyła 9
20-418 Lublin
 
tel:+48 81 748-80-60
fax:+48 81 748-80-79
 
e-mail:info@kza.pl
www.kza.pl
 
KZA Przedsiębiorstwo Automatyki i Telekomunikacji S.A. 

KZA Przedsiębiorstwo Automatyki i Telekomunikacji S.A. w Lublinie jest firmą prowadzącą działalność w zakresie automatyki i sterowania ruchem kolejowym, telekomunikacji i energetyki.

Firma prowadzi również działalność produkcyjną w zakresie urządzeń bezpieczeństwa ruchu kolejowego. Zespół tworzy doświadczona kadra inżynieryjno-techniczna pracująca w branży od wielu lat.

Doświadczenia zdobyte przy realizacji szeregu skomplikowanych projektów inwestycyjnych pozwalają nam podejmować kolejne trudne wyzwania.

KZA jest jednym z największych w Polsce przedsiębiorstw zajmujących się produkcją i montażem urządzeń automatyki kolejowej i drogowej, teletechniką i elektroenergetyką jak również nowoczesną obróbką blach.

Firma oferuje przede wszystkim realizację zadań inwestycyjnych zarówno dla inwestorów kolejowych jak i drogowych w branżach automatyki, teletechniki i elektroenergetyki. Podstawową ofertą jest również nowoczesna laserowa obróbka blach, wytwarzanie m.in. szaf aparaturowych, wskaźników, tarcz i tablic sygnałowych.

 

 

Wykonanie: Lemon IT
Forum Kolejowe - Railway Business Forum (RBF) jest związkiem prywatnych przedsiębiorstw prowadzących na terenie Rzeczpospolitej Polskiej działalność gospodarczą związaną z transportem kolejowym.