logo

Knorr-Bremse

Systemy Kolejowe Polska Sp. z o.o.


ul. Sz. Szymonowica 85
30-396 Kraków


tel:+48 12 252 96 00

fax:+48 12 260 96 20

 

e-mail:kbp.kbp@knorr-bremse.com


 

Knorr-Bremse Systemy Kolejowe Polska Sp. z o.o. 

Knorr-Bremse Systemy Kolejowe Polska Sp. z o.o. jest lokalnym oddziałem Knorr-Bremse SfS GmbH, który już od ponad 110 lat jest wiodącym producentem systemów hamulcowych oraz systemów pokładowych dla pojazdów szynowych. Działa na rynku polskim od 1999 roku, posiadając na nim mocną i ugruntowaną pozycję.
W roku 2014 Grupa Knorr-Bremse, jako ogólnoświatowy koncern, osiągnęła sprzedaż w kwocie 5.2 Mld EUR zatrudniając niemal 24 000 pracowników. Kluczem do sukcesu firmy jest obecność na lokalnych rynkach, w połączeniu z wysoką elastycznością dostosowania się do potrzeb i wymagań klienta.
Produkty i usługi:
Knorr - Bremse dostarcza systemy hamulcowe do wszystkich typów pojazdów szynowych, jak również systemy drzwiowe, urządzenia klimatyzacyjne, osprzęt elektryczny, systemy informacji pasażerskiej, wycieraczki, itd. Produkty oferowane przez Grupę Knorr-Bremse znajdują zastosowanie zarówno w nowych, jak również w modernizowanych, pojazdach szynowych. Knorr - Bremse dostarcza również części zamienne oraz wykonuje naprawy i przeglądy wszystkich dostarczanych urządzeń we własnych specjalistycznych centrach serwisowych. Do wszystkich dostarczanych urządzeń Knorr - Bremse oferuje świadczenie usług serwisowych, wykonywanych przez własne wyspecjalizowane centra usługowe.

Więcej informacji na temat naszej Firmy znajdziecie Państwo na naszej stronie www.knorr-bremse.pl
 

 

Wykonanie: Lemon IT
Forum Kolejowe - Railway Business Forum (RBF) jest związkiem prywatnych przedsiębiorstw prowadzących na terenie Rzeczpospolitej Polskiej działalność gospodarczą związaną z transportem kolejowym.