logo
"PLASTWIL" Sp. z o.o. Sp.J.
 
ul. Wierzbowa 2
64-850 Ujście


tel:+48 67 284 07 40
tel:+48 67 284 01 04

 
fax:+48 67 284 03 78

 

 

Plastwil Sp. z o.o. sp. k. 

PLASTWIL jest dynamicznie rozwijającą się firmą rodzinną w branży produkcji elementów z tworzyw sztucznych i obróbki mechanicznej metali dla branży kolejowej i innych branż. 

Oferta obejmuje:
- elementy do systemów nawierzchni kolejowych:
- przekładki podszynowe
- przekładki do rozjazdów
- wkładki elektroizolacyjne
- elementy izolacyjne do złącz szynowych
- dyble śrubowe i czterodzielne
• elementy gumowe
• obróbkę odlewów żeliwnych kotwy SB
• zbrojenie płyt przejazdowych oraz elementy do naciągu zbrojenia

Prowadzimy szereg usług w zakresie frezowania CNC, toczenia CNC, drążenia CNC, szlifowania, regeneracji narzędzi skrawających oraz obróbki cieplnej. Projektujemy i wytwarzamy formy wtryskowe.

O innowacyjności firmy świadczą udzielone liczne prawa ochronne na elementy do systemów nawierzchni kolejowych. Pracujemy nad nowymi rozwiązaniami dotyczącymi elementów z tworzyw i metali do przytwierdzeń szyn, jak również innych elementów technicznych.

Wysoka jakość oferowanych elementów jest dla nas sprawą nadrzędną. Potwierdza to certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji – system oceny zgodności - 2+ na zgodność z aprobatami technicznymi Centrum Naukowo-Technicznymi Kolejnictwa. Poza tym posiadamy certyfikowany przez TUV Rheinland Polska System Zarządzania Jakością ISO 9001:2009, oraz System Zarządzania Środowiskowego ISO 14001:2004.
 

dybel śrubowy
elektroizolacyjna wkładka dociskowa
przekładka podszynowa PWE
Wykonanie: Lemon IT
Forum Kolejowe - Railway Business Forum (RBF) jest związkiem prywatnych przedsiębiorstw prowadzących na terenie Rzeczpospolitej Polskiej działalność gospodarczą związaną z transportem kolejowym.