Podczas Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Członków RBF wybrane zostały nowe osoby w skład Zarządu.
Wakat na miejscu jednego członka Zarządu był już od dość dawna, a ostatnio z Zarządu ubył tez jeden wiceprzewodniczący – pan Jarosław Król przestał pracować dla CTL Logistics w związku z czym wygasł jego mandat wiceprzewodniczącego.
 

NWZC w głosowaniach tajnych wybrało nowych członków Zarządu – na wiceprzewodniczącego pana Grzegorza Bogackiego ( aktualny prezes Zarządu CTL Logistics) a na członka pana Krzysztofa Niemca ( wiceprezes Zarządu Tracktec) . Poniżej krótki opis sylwetek nowych członków zarządu a niebawem fotorelacja ze spotkania RBF, sympatyków naszej organizacji i zaproszonych gości.

 

Grzegorz Bogacki, prezes zarządu, Dyrektor Zarządzający

Ukończył Akademię Ekonomiczną w Krakowie na dwóch kierunkach: Zarządzanie/Rachunkowość oraz Ekonomia/Finanse i Bankowość. Dodatkowo, na tej samej uczelni ukończył Europejskie Studia Menedżerskie. Uzyskał również tytuł MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Do Grupy CTL Logistics dołączył w 2015 roku jako Dyrektor ds. Strategicznych i Rozwoju. We wrześniu 2015 roku objął stanowisko Głównego Księgowego Grupy. Od lipca 2016 roku pełnił także obowiązki Dyrektora Zarządzającego Spółki CTL Maczki-Bór S.A.
Przed dołączeniem do grupy CTL Logistics, pracował w Grupie Orlen, skąd wyniósł bogate, wszechstronne doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych z zarządzaniem, finansami, controllingiem, podatkami i księgowością oraz projektami rozwojowymi.

Krzysztof Niemiec , wiceprezes zarządu TrackTec.

 

Krzysztof Niemiec ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji UJ oraz podyplomowe na Politechnice Krakowskiej.
Przez ponad 20 lat pracował w PKP, przechodząc od stanowiska z-cy Naczelnika stacji Kraków
Nowa Huta do członka Zarządu PKP S.A. Kolejny etap to praca w Zarządzie CTL Logistics, a obecnie sprawuje
Funkcję Wiceprezesa Zarządu Track Tec S.A. wiodącego międzynarodowego dostawcy systemowych rozwiązań dla infrastruktury szynowej

 

« powrót

Wykonanie: Lemon IT
Forum Kolejowe - Railway Business Forum (RBF) jest związkiem prywatnych przedsiębiorstw prowadzących na terenie Rzeczpospolitej Polskiej działalność gospodarczą związaną z transportem kolejowym.